Reklamní předměty

Reklamní předměty - tamponový potisk 

Reklamní předměty jsou účinným a populárním způsobem, jak propagovat značku, výrobek, firmu,nebo událost. Tato metoda umožňuje vytvořit vlastní design nebo myšlenku a aplikovat ho na různé druhy předmětů, jako jsou propisky, zapalovače, metry, otvíráky, tašky, přívěsky, USB disky a spousty dalších předmětů. Na našich stránkách si můžete vybrat reklamní předměty od dvou nejvýznamnějších dodavatelů v ČR DGTIP - online katalog k prohlédnutí zde a IMIPARTNER zde nebo v případě osobní návštěvy u nás na firmě vám rádi zapůjčíme katalog v tištěné podobě.     

Reklamní potisk
předmětů nabízí nejen vysokou kvalitu a trvanlivost, ale také širokou škálu možností, pokud jde o výběr materiálu, barvu a velikost. To umožňuje přizpůsobit reklamu přesně podle potřeb a preferencí cílového trhu. Reklamní potisk předmětů je také efektivní způsob, jak získat pozornost a vytvořit jedinečný vzhled, který zákazníci budou spojovat s danou značkou.

Potisk provádíme na dvoubarevném tamponovém stroji s tiskovou formou 100 x 100 mm.
Rozměrnější potisk řešíme sítotiskem.

Ceny potisku
řešíme individuálně nabídkou. Záleží na barevnosti a náročnosti potisku. Do ceny potisku se také promítá rozbalování a zpětné balení potisknutých předmětů.

Orientační ceny zde:

jednobarevný potisk
počet do 100 ks - 5 Kč/ks
při potisku méně než 100 ks se účtuje cena 100 ks
200 ks  - 4 Kč/ks
500 ks  -  3 Kč/ks
1000 ks  -  2 Kč/ks

K celé zakázce se připočítává 200 - 250 Kč za zhotovení tiskové formy, která je u nás archivována a při opakovaném potisku není účtována.