Reklama - polepy

Velkoplošný tisk

Nabízíme Vám kvalitní velkoplošný tisk s širokým výběrem materiálů v max. šířce až 137 cm. Díky rozlišení 1440 x 1440 dpi Vám zaručujeme ostrost v každém detailu, širokou škálu barev a hladké přechody mezi jednotlivými odstíny barev.

K tisku používáme stroje Roland s ekologickými barvami, neboli tzv. ekosolventními inkousty, které umožňují tisk i těch nejjemnějších barevných detailů. Výtisky nejsou cítit, jsou odolné proti vodě a poškrábání, i bez laminace jsou UV stabilní, a to až tři roky i v exteriéru. Je důležité vědět, že je stroj kombinovaný dokáže tisknout i řezat, což je vhodné hlavně pro výrobu etiket, kde si můžete zvolit etiket, kde si můžete zvolit tvar etikety i při malém množství.

Jedná se o dokonalý vysoce výkonný výrobní nástoj pro vytváření barevných nálepek, štítků, plakátů, nápisů, grafiky na vozidla, oděvní dekorace a vlastně zcela libovolné další materiály. Tiskneme za pomocí Eco – SOL inkoustů, které jsou šetrné jak k uživateli, tak k životnímu prostředí.

LAMINACE

Pro předběžnou ochranu tisků jak v interiéru, tak v exteriéru, používáme monometrické, nebo polymerické laminovací fólie s životností 2 – 5 let v povrchové úpravě lesk a mat. UV filtr obsažený ve všech používaných materiálech prodlouží životnost Vašich tisků.

POTISKOVATELNÉ MATERIÁLY

Papíry - lesklé matné plakátovací (bilboardy, plakáty)

Vinily - bílé, průhledné, lesklé, matné s různými druhy lepidla

Dírkovaný vinil (one way) - polep skla (výlohy, automobily)

Banery standartní, dírkované mesh (plachty)

Tapety - samolepící, plátěné i papírové

Magnetické fólie

Plátna na obrazy (k tisku jsme schopni zhotovit i dřevěný rámeček pro napnutí plátna)