Velkoplošný tisk

Nabízíme Vám kvalitní velkoplošný tisk s širokým výběrem materiálů v max. šířce až 137 cm. Díky rozlišení 1440 x 1440 dpi Vám zaručujeme ostrost v každém detailu, širokou škálu barev a hladké přechody mezi jednotlivými odstíny barev.

K tisku používáme stroje Roland s ekologickými barvami, neboli tzv. ekosolventními inkousty, které umožňují tisk i těch nejjemnějších barevných detailů. Výtisky nejsou cítit, jsou odolné proti vodě a poškrábání, i bez laminace jsou UV stabilní, a to až tři roky i v exteriéru.

Je důležité vědět, že je stroj kombinovaný dokáže tisknout i řezat, což je vhodné hlavně pro výrobu etiket, kde si můžete zvolit etiket, kde si můžete zvolit tvar etikety i při malém množství.

Jedná se o dokonalý vysoce výkonný výrobní nástoj pro vytváření barevných nálepek, štítků, plakátů, nápisů, grafiky na vozidla, oděvní dekorace a vlastně zcela libovolné další materiály. Tiskneme za pomocí Eco – SOL inkoustů, které jsou šetrné jak k uživateli, tak k životnímu prostředí.

Laminování

Pro předběžnou ochranu tisků jak v interiéru, tak v exteriéru, používáme měkčené monometrické laminovací fólie s životností 2 – 5 let v povrchové úpravě lesk a mat. UV filtr obsažený ve všech používaných materiálech prodlouží životnost Vašich tisků.

Nabízené materiály pro velkoplošný tisk

PVC fólie – vinily

Standardně tiskneme na vinyly se životností 2 – 4 roky.

Jedná se lesklý, průhledný, zlatý nebo stříbrný vinyl (v rozsahu 80- 100µm). Tato monomerická PVC fólie je vhodná pro rovné povrchy a lze ji použít v interiéru i exteriéru.

Magnetické fólie

Tento velmi atraktivní způsob reklamy má hned několik výhod. Magnetická fólie je univerzální, snadno odnímatelná a lze s ní manipulovat bez jakéhokoli poškození. Nejčastěji najde uplatnění v systémech, které vyžadují časté změny informací.

Nažehlovací fólie

Patří ke standardním materiálům pro potisk triček, čepic, bund, látkových tašek, deštníků apod.

Bannery

Banery nabízíme ve variantách. Liší se gramáží (400- 550g ) a povrchem lesklý, matný.
Jsou využívány jako reklamní bannery pro krátkodobou až střednědobou aplikaci v exteriéru.

Okenní grafika

Použití na auta, výlohy, okna ...

Papíry

Nejčastěji používáme matný a pololesklý plakátový papír, 140 g. Použití pro náhledy, mapy, fotografie a plakáty.

  • Podklady ke grafickému zpracování ve formátu eps, ai, pdf, (popř. cdr)
  • Zadejte druh materiálu, rozměry a počet kusů
  • Barvy určete podle Pantone stupnice
  • Data uložte v křivkách

Podklady pro tisk složitějších formátů musí být zpracovány naším grafikem.